מגנטים וצילום

רוצים פרטים נוספים?

בכל הנוגע לבחירת המגנטים המושלמים לאירוע שלכם, חיוני לבחון את האפשרויות השונות הקיימות. שתיים מהאפשרויות הפופולריות ביותר שניתן למצוא באירועים הן מגנטים בעיצוב פולארויד ומגנטים להדפסה תרמית.
אילו סוגים של מגנטים ניתן להזמין לאירוע שלכם?

אנחנו ב"קראחנה" מציעים מגוון סוגים של מגנטים לבחירתכם.

מגנטים בעיצוב פולארויד מציעים מגע של אלגנטיות ונוסטלגיה, המזכירים את מצלמות הפולארויד האיקוניות משנות ה-80 המוקדמות. המגנטים הייחודיים הללו אינם הצורה המלבנית האופיינית שלך; הם מודדים 10 ס"מ על 10 ס"מ מיוחד. עם שילוב של הדפסת הזרקת דיו איכותית וגימור מיוחד, מגנטים של פולארויד מספקים מזכרת ייחודית באמת לאירוע שלכם. מגנטים אלה הם אידיאליים לחתונות ומפגשים יוקרתיים, ומציעים מגע של מעמד שישאיר רושם מתמשך על האורחים שלך. איכות ההדפסה, יחד עם העיצוב הייחודי, הופכים את המגנטים הללו לבחירה בולטת.

מצד שני, מגנטים לאירועים באמצעות הדפסה תרמית הם הבחירה הקלאסית שכולנו מכירים ואוהבים, בגודל סטנדרטי של כ-10 ס"מ על 7.5 ס"מ. מה שמייחד אותם הוא טכנולוגיית ההדפסה בה משתמשים – הדפסה תרמית. שיטה זו מנצלת חום כדי להטביע צבע על הדף ולאחר מכן מכסה אותו בציפוי מיוחד, מה שמבטיח את אורך החיים והשימור של המגנטים שלך לשנים הבאות. הדפסה תרמית ידועה באיכות יוצאת דופן, מה שהופך את המגנטים הללו לאופציה אמינה ואמינה לכל סוגי האירועים. בנוסף, הגמישות לבחירת גודל המגנט ישירות מהמדפסת מאפשרת לכם להתאים אותם לצרכים הספציפיים של האירוע שלכם. בין אם תבחרו בעיצוב הקלאסי הנצחי או בעיצוב הפולארויד האלגנטי, מגנטים הם דרך נפלאה להנציח את האירוע שלכם וליצור זיכרונות מתמשכים עבור המשתתפים שלכם.

אילו סוגי אותיות ניתן להזמין לאירוע שלכם?
  • אותיות ממגוון סוגים: עץ, אלומיניום, נירוסטה ועוד.
  • היצע רחב של גדלים, החל מאותיות קטנות לשולחנות ועד אותיות גדולות ומרשימות בגודל של כ-1 מטר.
  • שלל מילים וביטויים בעברית ובאנגלית (שמות, תאריך וכו')
  • האותיות יוצבו לבחירתם בכניסה לאולם, בסמוך לחופה או בכל פינה שתבחרו להאיר.

מאמרים ומידע

איך לבחור צלם מגנטים לחתונה?

מגנטים לחתונה הופיעו כבחירה פופולרית עבור זוגות המעוניינים להוסיף מגע אישי ליום המיוחד שלהם. עם זאת, עם הרבה חברות מגנטים שמתחרות על תשומת הלב שלך, בחירת המתאימה יכולה להיות אתגר.

קרא עוד »

תפריט נגישות