תא צילום חדשני שמשפר את חווית האירוע

תא צילום חדשני שמשפר את חווית האירוע

האם חשבתם איך להפוך את אירוע החתונה שלכם לחוויה אינטרקטיבית ונגישה לקהל האורחים באמצעות תיעוד הרגעים המיוחדים שלהם יחד אתכם?. כיום, כבר אין ספק כי הזיכרונות החזותיים מהווים היסוד המרכזי לזיכרון שלנו ואין כל ספק שאתם רוצים שהאורחים שלכם יזכרו שזו הייתה חוויה משמעותית. בעידן הטכנולוגי שבו הרשתות החברתיות מקבלות מקום מרכזי, כולנו רוצים שהאורחים ישתפו תמונות מרהיבות מהאירוע. באמצעות תא צילום סלפי פרטי אפשר ליצור שילוב מדהים בין החוויה של האורחים לעולם הדיגיטלי. למעשה, תא הצילום האישי מאפשר לכל אחד לתפקד כמו צלם מומחה, לשקף ולחלוק את הרגעים המרגשים עם יקירכם. המסכים המתקדמים והאפשרויות המגוונות מאפשרים לכם לקחת את זה צעד אחד קדימה.

 

עמדת צילום סלפי מיועדת לאירוע הפרטי או העסקי שאתם עתידים לערוך, עם שלל רקעים מרהיבים שיהוו מוקד אטרקטיבי לאורחים אשר משתלבים בצורה אופטימלית ואיכותית בכל תמונה. לשם כך, אתם יכולים לבחור עמדות צילום המפיקות תמונות בגודל 15X10, לדוגמה. למעשה, זו יכולה להיות מזכרת מדהימה לאורחים שלכם בצירוף הקדשה אישית שמזכירה את האירוע שלכם.

הצילום החוויתי שמקנה עמדת הסלפי יכולה להשרות על באי האירוע אווירה נינוחה ולהוות כאטרקציה מהנה, אשר תחבר אותם אליכם ברגעים החשובים שלכם. כלומר, עמדות הצילום הפרטי יוצרות תחושת שייכות וקשר בין האנשים ומאפשרות להם ללכת מהאירוע שלכם עם זיכרון מרגש ומתוק במיוחד. בין היתר, ניתן לקבל סטריפ של 3 תמונות מעוטרות בצמח או עם פפיון לבן בראש הסטריפ. מכאן, שזו אטרקציה לחתונה שנחשבת מאוד מומלצת כיום.

 

אילו סוגים של תמונות ניתן להפיק?

  1. סטריפ תמונות – סימנייה ארוכה שכוללת 3 תמונות, שניתן לעצב אותה על פי בקשתכם.
  2. קולאז' – תמונה של 10X15 שמורכבות מקולאז' של תמונות (2-4)
  3. תמונה גדולה שכוללת שימוש באביזרים ושלטים מותאמים אישית.

 

ניתן לפנות לצורך בירור אפשרויות נוספות.

שיתוף הפוסט:

Facebook
Email
אטרקציות לאירועים - אטרקציות לחתונות - קראחנה

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים על אטרקציות לאירועים?

מאמרים נוספים

תפריט נגישות