למה כדאי להשקיע באותיות מעץ לחתונה?

למה כדאי להשקיע באותיות מעץ לחתונה?

במהלך תהליך התכנון של עיצוב האירוע, כדאי לכם לשקול בחיוב לשלב אותיות מעץ כאלמנט ייחודי שבאמצעותו ניתן לשקף את סיפור האהבה שלכם. ניתן להשתמש באותיות עץ כעמדה בכניסה לאולם או כרקע מיוחד לתיעוד הרגעים המרגשים עבור האורחים והאורחות שלכם.

 

מה ניתן לכתוב באמצעות אותיות מעץ?

אותיות עץ נועדו להוות ביטוי אומנותי שמאפשר לכם להעניק במה נכבדת לבעלי השמחה, החל מהחתן והכלה ועד כלת בת המצווה. באמצעות האותיות מעץ ניתן לכתוב את ראשי התיבות של החוגגים (למשל: דוד ומיכל D & M), לציין את תאריך האירוע או לכתוב ביטוי משמעותי בעברית או בלועזית כמו "LOVE". בשנים האחרונות ניתן לראות כי אותיות מעץ מהוות מוקד המושך את תשומת לבם של האורחים כבר החל משלב הכניסה למתחם האירועים ועד עיצוב השולחנות באמצעותם. לצורך כך, אפשר למצוא מגוון רחב של גימורים וגופנים (fonts) בהתאמה אישית. בנוסף לכך, אפשר לרכוש פריט עיצובי זה בשלל גדלים. מלבד זאת, שימו לב כי ישנה חשיבות רבה לבחון את איכות האותיות שאתם מקבלים בכדי שיענה על מלוא הדרישות שלכם.

 

לאילו סוגי אירועים נהוג להזמין אותיות מעץ?

אפשר לראות שימוש באותיות מעץ בסוגים שונים של אירועים, החל מברית, כלה באירועי חברה ועד חתונות שבהן פריט זה הפך להיות מאוד שכיח. לכן, זה תלוי בצורך שלכם וברצון שלכם לייצר אינטראקציה במידה מסוימת עם האורחים שהזמנתם, לדוגמא באמצעות הבלטה של מסר או שמותיהם של החוגגים.

 

מה כדאי לבדוק לפני שמזמינים אותיות מעץ לאירוע?

כיום ישנן חברות רבות שמציעות רכישת אותיות מעץ לאירוע בשלל עיצובים וסגנונות, לפני שאתם בוחרים בספק מתוך מטרה לשפר את האווירה באירוע שלכם, שימו לב למספר שיקולים מרכזיים. תחילה, צפו בתמונות מאירועים שונים או בקשו לקבוע פגישה בכדי לבחון את טיב האותיות שאתם רוכשים. לאחר מכן, העריכו את הגדלים הזמינים ובחרו זאת על פי החלל שבו אתם מתכוונים להציב את האותיות על מנת שהנראות הויזואלית תהיה אופטימלית. כך, אם באירוע שלכם יש מספר רב של אורחים רכשו אותיות גדולות יותר על מנת שיבלטו. שנית, חשבו על המטרה שבבחירת אותיות עץ לאירוע, כמו הדגשת שמותיהם של הכלה והחתן. כמו כן, התאימו את הגופן והגימורים של האותיות לקונספט של האירוע שלכם – הן בצבעים והן בסוג. לבסוף, תאמו מראש עם הספק זמן אספקה ריאלי בכדי שהאותיות יסופקו מספיק זמן לפני תחילת האירוע.

 

מה לכתוב על אותיות העץ? (הצעות לדוגמה)

סוג האירוע

המילים הנהוגות

חתונה

ראשי התיבות של הזוג "מר & גברת"

ברית / בריתה

שם התינוק (אם ידוע)

בר מצווה / בת מצווה

שם חתן/כלת השמחה, תאריך האירוע

יום הולדת

גיל, שם החוג

אירוע עסקי

שם החברה, נושא האירוע, סלוגן

שימו לב כי אלו בגדר הצעות בלבד ואתם מוזמנים להתאים זאת לאירוע המיוחד שלכם.

שיתוף הפוסט:

Facebook
Email
אטרקציות לאירועים - אטרקציות לחתונות - קראחנה

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים על אטרקציות לאירועים?

מאמרים נוספים

תפריט נגישות