אותיות לד מאורות לאירוע מיוחד

אותיות לד מאורות לאירוע מיוחד

השימוש באותיות לד מוארות באירועים הפך לטרנד שמוסיף אווירה צבעונית ומגוונת בכל אירוע. השילוב בין הפריט העיצובי העכשווי לקונספט של האירוע שלכם בצורה מעניינת ויצירתית יכולה ליצור תצוגה מרהיבה – החל מעיצוב השולחנות ועד לעיצוב אזורים אחרים באולם.

בחירת הצבעים של האותיות

בבואכם להחליט אילו צבעים של אותיות לד לרכוש, אתם צריכים לחשוב על הקונספט הכללי של האירוע והצבעים הבולטים שאתם רוצים שיבואו לידי ביטוי. למעשה, באפשרותכם להזמין אותיות לד בכל צבע שתבחרו עם נורות ליבון, החל מאותיות לבן ועד צבעים יותר חמים. כדאי לפני הרכישה לחשוב על הצבעים של האולם למשל, בכדי לשמור על הבולטות הוויזואלית של האותיות.

 

מיקום הצבת האותיות באירוע

המיקום תלוי בדרישה האישית של בעלי השמחה, לרוב משתמשים באותיות לד מוארות לצורך קישוט השולחנות עם השם של כלת בת המצווה לדוגמא או לצורך הבלטת ביטוי משמעותי, כפי שבא לידי ביטוי במילה או אף בתאריך האירוע. ככלל, המקומות הבולטים הם בכניסה למתחם האירועים, בשולחנות ובסמוך לעמדת התקליטן.

 

מה כדאי לבחון עם הספק לפני שרוכשים את האותיות?

לפני ביצוע הרכישה, חשוב לבדוק את המגוון שיש לספק להציע לכם, החל מגדלים שונים (1.5 מטר או 1 מטר) אשר ישרתו מטרות שונות, שהאותיות עומדות ללא תמיכה חיצונית, צבעים מגוונים שמתאימים לאירוע הספציפי שלכם וכן מלאי אותיות שיאפשר לכם להגשים את הצורך שלכם בהקשר זה, למשל האם הספק יכול להציע את כל אותיות האלפבית באנגלית או שיש לו אותיות מסוימות בלבד, דבר שיכול להגביל אתכם. כמו כן, חשוב שהאותיות יגיעו עם כבל מאריך על מנת שלא יהיו תקלות וכן שהספק ידאג להגיע עימן כמה שעות לפני תחילת האירוע ולאסוף אותן בחזרה לאחר מכן, מבלי שאתם תצטרכו להתעסק עם זה.

 

מדי פעם מוצעים מבצעים שונים על רכישת אותיות לד מוארות ולכן כדאי לקבל מספר הצעות מחיר לפני שאתם בוחרים את הספק.

 

צפו בשירות אותיות מוארות לאירוע

שיתוף הפוסט:

Facebook
Email
אטרקציות לאירועים - אטרקציות לחתונות - קראחנה

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים על אטרקציות לאירועים?

מאמרים נוספים

תפריט נגישות